Kategorie

Producenci

Narty Elan Pogo Sticks 182CM (NOWE) Powiększ do pełnego rozmiaru

Narty Elan Pogo Sticks 182CM (NOWE)

3362

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

689,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

» Dodaj do listy życzeń

Seria nart Freestylowych bazuje na graficznej koncepcji "Game On" rozwiniętej i ręcznie malowanej przez kalifornijskiego artystę The Pizz. Jak sama nazwa wskazuje linia nart jest inspirowana przez najlepsze gry dostępne na rynku. Pizz jest artystą odbiegającym od normy, charyzmatycznym tworzącym zawsze z muzyka industrialną w tle. BC Rocker - Pełny profil dzioba i lekki piętki nart z lekkim wygięciem dla wszechstronnego wykorzystania I jazdy swicthem w puchu I różnorodnych warunkach śniegowych. Lekki profil piętki pomaga w skręcie na super stromych zboczach bez utraty prędkości i odbicia. Narty nowe, ofoliowane bez wiązań.

SST sidewall - Slanted sidewalls konstrukcja ścianek bocznych pozwalająca doceniać walory mocnej budowy bez zwiększania masy narty

Laminated Woodcore - Specjalnie kształtowany dla każdego modelu i rozmiaru, niezwykle wytrzymały i dobrze reagujący rdzeń cechuje się wyjątkową zdolnością transmisji energii.

Fibreglass - Płaszcz z włókna szklanego położony albo nad albo pod drewnianym rdzeniem wzmacnia konstrukcje narty optymalizuje jej ugięcie i zwiększa boczną sztywność.

  • Promień 130/105/122
  • Długość 182cm