Kategorie

Producenci

Buty SnowBoard NITRO THUNDER TLS 26, 27cm (NOWE) Powiększ do pełnego rozmiaru

Buty SnowBoard NITRO THUNDER TLS 26, 27cm (NOWE)

4942

4 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

Model Thunder TLS jest idealnym rozwiązaniem od Nitro Snowboards dla osób, które chcą czerpać prawdziwą przyjemność z jazdy. To but snowboardowy, który nie jest wymagający, dzięki czemu będziesz się dobrze czuć w każdych warunkach.

Buty snowboardowe Nitro Thunder TLS przeznaczone są głównie do freestyle’u. Dzięki średniej twardości buta, lepiej poczujesz deskę i będziesz mógł balansować środkiem ciężaru ciała przy różnych ewolucjach.

Dzięki prostej konstrukcji buta model Thunder, wyróżnia się niską wagą i dużą wytrzymałością. Twardość buta dostosowana jest do przeznaczenia freestylowego, świadczy o tym jego wybór przez riderów Nitro Snowboards, takich jak Sam Taxwood i Jon Kooley.

TLS (Twing Lacing System) to niezawodny, dwustrefowy system wiązania w butach Nitro. Dzięki dwu strefom wiązania, osobno możemy wyregulować dolną i górną część buta, wykonując jedynie dwa ruchy. System pozwala na regulację twardości buta. Wystarczy zmienić zacisk górnej strefy przy mocno zawiązanej dolnej strefie trzymającej kostkę. Linki w systemie TLS zostały wykonane z bardzo wytrzymałej plecionki, którą w razie zużycia wymienisz własnoręcznie. Wszystkie ruchome części możesz serwisować bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Rubber Outsole/Eva Outsole - gumowa podeszwa ułatwiająca podchodzenie w ekstremalnych warunkach. Wykorzystanie pianki EVA Outsole zmniejsza wagę butów, dodatkowo amortyzuje oraz idealnie izoluje buta od śniegu.

DLS Liner Lacing to zintegrowany system szybkiego sznurowania wkładki wewnętrznej.

Buty nowe, proszę pytać o dostępność rozmiarów.

  • Rozmiar w cm. 26 / 27cm
  • Rozmiar EUR 40, 41 1/3