Kategorie

Producenci

Buty SkiTour SCARPA F1 24 24,5 25 25,5 cm (Nowe) Powiększ do pełnego rozmiaru

Buty SkiTour SCARPA F1 24 24,5 25 25,5 cm (Nowe)

Znalezione obrazy dla zapytania scarpa logo

             Znalezione obrazy dla zapytania vibram logo

      Znalezione obrazy dla zapytania boa system logo

Więcej szczegółów

5511

5 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

1 299,00 zł

Obniżka!

-1 000,00 zł

2 299,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

Lekkie buty skitourowe Scarpa F1 to zaawansowany model opracowany z myślą o skialpinizmie i szybkim zdobywaniu szczytów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań całość zapewnia wyśmienitą sztywność na zjeździe.
Wygodne i lekkie buty to podstawa w trakcie zimowego zdobywania szczytów na nartach skitourowych. Zaawansowany model Scarpa F1 posiada dopracowaną konstrukcję, która zadowoli doświadczonych narciarzy. Zastosowane rozwiązania pozwalają na łatwą i intuicyjną obsługę buta, a zastosowany botek wewnętrzny oferuje komfort niezbędny w czasie szybkich zimowych wypraw.
Buty skiturowe Scarpa F1 zostały wykonane z bardzo lekkiego materiału, które charakteryzuje się jednak wysoką wytrzymałością. Technologia Carbon Core wykorzystuje elementy z włókna węglowego w celu wsparcia tych miejsc na skorupie, które potrzebują zwiększonej sztywności. Wszystko to uzyskano przy minimalnej wadze. W cholewce zastosowano z kolei technologię X-Cage Evo, która zapewnia odpowiednią stabilność całości. Oba te rozwiązania pozwalają na świetne przekazywanie sił z nóg do nart, co skutkuje ich wyśmienitą kontrolą w czasie zjazdów. Usztywniony język Evo Tongue powstał z niezawodnego materiału Pebax®, który zachowuje odpowiednią elastyczność nawet w niskich temperaturach. Umożliwia on bezproblemowe zakładanie i ściąganie butów, a także ułatwia chodzenie. Kształt skorupy wykonano w systemie Axial Alpine Evo Technology, który zapewnia maksymalną wygodę i optymalne dopasowanie do nogi. Całość wyśmienicie sprawdza się w czasie podejmowania wyzwań skialpinistycznych, świetnie współpracując z rakami.
W butach zastosowano nowoczesny system F1 Lever służący do przełączania się pomiędzy trybami chodzenia i zjazdu. Nie ma w nim elementów na stałe łączących dolną część skorupy i cholewkę, co pozwoliło uzyskać maksymalną płynność ruchów i swobodę w czasie podchodzenia. Całość jest bardzo łatwa w obsłudze i zmiana trybu zajmuje dosłownie moment, zapewniając wysoki komfort użytkowania nawet na trasach o bardzo zróżnicowanej rzeźbie terenu.
Buty skiturowe Scarpa F1 posiadają niezwykle dopracowany system zamykania i dopasowywania do nogi. W dolnej części umieszczono doskonale znany system BOA®. Specjalne pokrętło napinające stalową linkę pozwala w kilka sekund dopasować but do śródstopia. Rozwiązanie to cechuje się wysoką niezawodnością i łatwością obsługi. Całość można szybko napiąć lub poluzować w rękawicach. Wysoka precyzja działania pozwala odpowiednio dobrać siłę zapięcia buta. W górnej części buta umieszczono zaawansowaną klamrę FBC (Fast Buckle Closure). Połączenie jej z szerokim paskiem z rzepem daje możliwość optymalnego wyregulowania całości. Nad klamrą umieszczono tradycyjny pasek z rzepem, który pozwala dodatkowo dociągnąć język i zapewnić perfekcyjne dopasowanie. W razie potrzeby pasek można również całkowicie usunąć.
W butach skiturowych Scarpa F1 zastosowano botek wewnętrzny Intuition Pro Flex Evo, który gwarantuje optymalne połączenie wygody i precyzji prowadzenia nart. Możliwość jego termoformowania pozwala z łatwością dopasować całość do nogi.
Buty posiadają zaawansowaną podeszwę Scarpa UFO Evo Vibram®, która zapewnia optymalne właściwości użytkowe, oferując jednocześnie wyśmienitą przyczepność. Zastosowane z przodu inserty to dopracowany system Quick Step-in. Zapewniają one większą precyzję i bezpieczeństwo wpinania buta w wiązania.
Buty nowe, bez opakowania.

Proszę pytać o dostępność rozmiarów.

  • Rozmiar w cm. 24 24,5 25 25,5
  • Rozmiar EUR 39 39,5 40 40,5