• Wyprzedaż!
  • -200,00 zł
Narty SkiTour K2 ANNEX 98 184 cm...
Narty SkiTour K2 ANNEX 98 184 cm...
Narty SkiTour K2 ANNEX 98 184 cm...
Narty SkiTour K2 ANNEX 98 184 cm...

Narty SkiTour K2 ANNEX 98 184 cm (Używane)

4655
Wyprzedane
1 099,00 zł 1 299,00 zł -200,00 zł
Brutto

Zupełnie nowy Annex 98 został zaprojektowany dla narciarzy szukających nowych linii na świeżym, puszystym śniegu.
Technologie:

Rdzeń: Aspen/Paulownia - W K2 używamy najprzeróżniejszych gatunków drewna, aby osiągnąć pożądany efekt wybicia podczas wychodzenia ze skrętu, pobierania i oddawania energii, oczekiwanej żywotności i trwałości, które rozsławiły K2. Jodła i osika to gatunki drzew, z których drewno charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i zdolnością reagowania na energię narciarza. Stanowią bazę dla najmocniejszych i najtrwalszych rdzeni. Paulowania - to gatunek przyjazny dla wszystkich, zarówno dla producentów nart, jak i dla przyrody (bardzo szybko rośnie i łatwo się je uprawia). Drewno pozyskiwane z paulowni również charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, bardzo małą masą własną, miękkością. Świerk jest znany z tego, że daje nartom tolerancję na popełniane przez narciarza błędy, miękkość rdzenia i niską wagę.

Metal Laminate - Rdzeń drewniany jest za laminowany z dwoma lekkimi płaszczami stopu titanalu – które biegną przez całą długość narty. Ta konstrukcja jest wykorzystywana w nartach dla ekspertów i zaawansowanych narciarzy. Narty, w których wykorzystano laminat z płaszczami metalu, charakteryzują się większą sztywnością wzdłużną i poprzeczną. Wprowadzenie ich w stan drgania jest praktycznie niemożliwe.

Hybritech Sidewall - horyzontalnie rozłożone poszczególne warstwy ścianki bocznej (pomiędzy nimi miękki uretan – materiał, z którego wykonane są kółka skateboardów i rolek). Optymalnie pochłania uderzenia, jakie działają najpierw na narty, a potem na stawy skokowe i kolana narciarza podczas lądowania na twardej powierzchni.

Wiązania Diamir-Freeride „XL” (4-12 DIN).

Narty w dobrym stanie, posiadają normalne ślady używania. Krawędzi, pozostało około 50%.

Promień
22 m
Talia
131-98-119 mm
Długość
184 cm
Używane
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.