• Wyprzedaż!
  • -400,00 zł
Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm...
Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm...
Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm...
Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm...
Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm...
Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm...

Narty HEAD I.MAGNUM SUPERSHAPE 149 cm (używane)

2291
Ostatnie sztuki w magazynie
499,00 zł 899,00 zł -400,00 zł
Brutto

KRES
W formule 1 KERS pomaga zmiażdżyć przeciwnika przy wyjściu z zakrętu. Nie inaczej jest w narciarstwie. Narty HEAD z grupy World Cup i.Supershape są prawdopodobnie nartami odnoszącymi największe sukcesy w historii narciarstwa alpejskiego zarówno na podium, jak i w sprzedaży. W 2012 2013 wracają ponownie z nowym, świeżym designem. Osiągi z grupy Supershape są jeszcze lepiej zbilansowane, a narty i.Supershape Speed są teraz bardziej uniwersalne. Wszystko dzięki naszym sportowcom oraz dzięki technologii HEAD KERS, piezoelektrycznemu systemowi odzyskiwania energii kinetycznej.

Przeznaczenie
PRZYGOTOWANE TRASY.
NARCIARZ BARDZO DOBRY TECHNICZNIE, BARDZO DOBRY I Zaawansowany.
B.DUŻE SZYBKOŚCI.

TECHNOLOGIE:

KERS
SKOMPUTERYZOWANE, PIEZOELEKTRYCZNE URZĄDZENIE, KTÓRE GROMADZI ENERGIĘ NARTY I UWALNIA JĄ POD KONIEC KAŻDEGO SKRĘTU. W RZECZYWISTOŚCI TO TURBOSPRĘŻARKA W TWOICH NARTACH.

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ORAZ NAJSZYBSZY ŚLIZG I STRUKTURA Z MOŻLIWYCH. TECHNICY, KTÓRZY BUDUJĄ NARTY DLA ZAWODNIKÓW WORLD CUP REBELS, UŻYWAJĄ TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW I MASZYN DO WYPRODUKOWANIA TYCH PRZERAŻAJĄCO SZYBKICH ŚLIZGÓW I STRUKTURY.

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH
PODSTAWOWA KONSTRUKCJA WYNALEZIONA PRZEZ HOWARDA HEADA W LATACH 40-STYCH, PERFEKCYJNIE DOPRACOWANA I RĘCZNIE WYKONANA PRZEZ NAJLEPSZYCH NARCIARSKICH INŻYNIERÓW NA ŚWIECIE. LAMINOWANY PIONOWO RDZEŃ DREWNIANY JEST ŚCIŚNIĘTY PRZEZ ULTRASZYBKIE, FENOLOWE ŚCIANY BOCZNE I NAJLEPSZY TITANAL. TO NAJSZYBSZA KONSTRUKCJA NA TEJ PLANECIE.

INTELLIGENCE
WŁÓKNA PIEZOELEKTRYCZNE, KTÓRE ABSORBUJĄ WIBRACJE Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA. GDY JEDZIESZ SZYBCIEJ, SYSTEM INTELLIGENCE USZTYWNIA NARTĘ, CO ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ. DOSTOSOWUJĘ NARTĘ DO TEGO, GDZIE I JAK JEŹDZISZ.

RDZEŃ DREWNIANY
LAMINOWANY PIONOWO RDZEŃ DREWNIANY OTOCZONY WARSTWĄ WŁÓKNA SZKLANEGO I PRZYKRYTY ODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ. NARTA DZIĘKI DREWNIANEMU RDZENIOWI JEST SZTYWNIEJSZA, ODPORNA NA ZBYT DUŻE WIBRACJE. UŻYWANE TYLKO W NAJLEPSZEJ KLASY NARTACH DLA DOŚWIADCZONYCH ZAWODNIKÓW.

REBEL CAMBER

PŁYTA SPEEDFLEX 13
NOWA, NATURALNIE WYGINAJĄCA SIĘ PŁYTA DAJE DODATKOWE 13 mm WYSOKOŚCI, A JEJ WPŁYW NA ELASTYCZNOŚĆ NARTY JEST MOCNO ZREDUKOWANY. TŁUMIKI, PŁYWAJĄCE ŚRUBY ORAZ NOWY SYSTEM SUPER FLEX WSPOMAGAJĄ FREEFLEX I UTRZYMUJĄ NATURALNĄ ELASTYCZNOŚĆ NARTY. DODATKOWE, METALOWE ELEMENTY ZAPEWNIAJĄ ZWIĘKSZONE TRZYMANIE KRAWĘDZI, SZTYWNOŚĆ POPRZECZNĄ ORAZ KONTROLĘ.

Stan:
Narty w dobrym stanie, posiadają normalne ślady używania. Wiązania Tyrolia-SP12 (4-12 DIN), przesuwny tył i przód wiązania.

Promień
10,2 m
Talia
118-70-105 mm
Długość
148 cm
1 Przedmiot
Używane
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.