Sprzęt i Akcesoria do Telemarku

Akcesoria dla indywidualistów

Narciarstwo telemarkowe, czyli narciarstwo dedykowane dla rasowych indywidualistów tej dyscypliny. Skąd pochodzi nazwa tego sportu? Zawdzięczamy to nazwie norweskiego regionu, w którym narciarstwo telemarkowe powstało w XIX wieku. Charakterystyką tego stylu jazdy jest jazda na w pozycji klęczącej, która umożliwia zataczanie fenomenalnych łuków. Do oddawania się przyjemności tej dyscypliny potrzebny jest niezbędny sprzęt, który umożliwi fenomenalną i zarazem bezpieczną jazdę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Czego potrzebuję do jazdy telemarkowej?

Narciarstwo telemarkowe może uprawiać każdy – należy pamiętać o tym, żeby zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, który umożliwi poczucie zastrzyku adrenaliny, towarzyszącej w trakcie jazdy. W ofercie sklepu internetowego Info Narty możesz nabyć specjalne narty do telemarku, niezbędne buty narciarskie, łopaty lawinowe oraz komfortowe wkładki do obuwia narciarskiego. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.