Buty narciarskie HEAD VECTOR 100 MYA...

Buty narciarskie HEAD VECTOR 100 MYA 26,5 cm (Nowe)

4888
Wyprzedane
549,00 zł
Brutto

Head Vector 100 Mya to damskie buty narciarskie zadedykowane średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi, można zmieniać jej długość) oraz jedną przesuwaną zębatkę, która umożliwia zwiększenie szerokości w cholewce o 28 mm. Tego typu rozwiązania gwarantują jeszcze lepsze trzymanie nogi i precyzyjniejszy przekaz energii na narty.

Podwójny Canting, czyli regulacja bocznego nachylenia cholewki do wewnątrz lub na zewnątrz, gwarantuje natomiast bardziej precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnej anatomii narciarek. Regulowany flex (Flex Tunning), znajdujący się z tyłu buta Head Vector 100 Mya, pozwala na ustawienie sztywności w taki sposób, aby odpowiadała umiejętnościom, bądź preferencjom narciarki. Żeby wykonać taką regulację, wystarczy wyciągnąć jedną śrubę i zamienić ją kompozytowym odpowiednikiem.

Buty wewnętrzne zostały pokryte miękkim kożuszkiem, który zapewnia ciepło oraz komfort podczas całodniowego pobytu na stoku. Czarna kolorystyka łatwo komponuje się z pozostałymi elementami sprzętu narciarskiego.

Dla uzyskania pełnego komfortu zaleca się zamówienie butów Head Vector 100 Mya o pół rozmiaru większych, niż wynika to z długości stopy odrysowanej i zmierzonej na kartce.

Szerokość butów dla rozmiaru 26.5 wynosi 101 mm.

Rozmiar w cm.
26,5 cm
Nowy produkt
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.