• Wyprzedaż!
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Universal...
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Universal...
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Universal...
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Universal...

Foki SkiTour G3 Alpinist+ Universal 100mm, 115mm, 130mm, 145mm (Nowe)

6604
Dostępne
499,00 zł
Brutto

 G3 Alpinist+ Universal

Szerokość
Długość

UNIVERSAL image

Jako lider na rynku producentów fok, skupiamy się na pełnej, różnorodnej ofercie, tak by każdy narciarz, w każdych warunkach, w każdym miejscu na świecie, mógł wybrać idealną dla siebie fokę. Każda nasza decyzja ma na celu umożliwienia narciarzowi poszerzenie jego możliwości w górach. G3 używa najlepszej jakości nylonu, moheru i innych syntetycznych materiałów, by dostarczyć odpowiedniego rozwiązania każdemu narciarzowi.

Na każde warunki. Uniwersalny nylonowy materiał jest wytrzymały i wszechstronny. Optymalny balans trzymania, poślizgu, wagi i wytrzymałości.

ALPINIST+
Skąd bierze się dobre trzymanie?
To jedno z tych pytań, które bez końca sobie zadajemy, starając się zmienić status quo naszych projektów. Pokrycie foką całej powierzchni ślizgutworzy niepotrzebny ciężar. Większość trzymania powstaje w obszarze pod wiązaniem, podczas gdy materiał na przodzie i z tyłu narty tworzy niepotrzebne opory. Odkrywając ślizg i używając odpowiednich materiałów może w znaczący sposób poprawić poślizg i wydajność bez pogorszenia trzymania przez fokę.
Koniec z wbijaniem się śniegu!
Szytwny materiał na przodzie foki Alpinist+ tworzy sztywną platformę, która zatrzymuje śnieg przed wbijaniem się pod fokę i przedłuża życie powierzchni adhezyjnej.
2 Przedmioty
Nowy produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.