• Wyprzedaż!
  • -170,00 zł
Foki SkiTour G3 Minimist Universal...
Foki SkiTour G3 Minimist Universal...
Foki SkiTour G3 Minimist Universal...

Foki SkiTour G3 Minimist Universal 100, 115, 130 mm (Nowe)

6636
Ostatnie sztuki w magazynie
599,00 zł 769,00 zł -170,00 zł
Brutto

G3 Minimist Universal

Szerokość
Długość

MINIMIST

image

W fokach MINIMIST udało się obniżyć wagę, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, używanych w innych sportach. Efektem jest foka, która spełnia najwyższe wymagania w stosunku do wagi i możliwości. Każda z fok MINIMIST jest do 30% lżejsza niż cokolwiek proponowanego w tej klasie przez konkurencję.

Foki minimist można złożyć tak, by zmieściły się w kieszeni twojej kurtki. Nisko  objętościowy materiał oraz minimalistyczne uchwyty umożliwiające ich zwinięcie w niewielką rolkę, przez co niezajmującą miejsca w plecaku.

Projektując MINIMIST, nie  chcieliśmy rezygnować z dotychczasowych osiągnięć tylko po to, by obniżyć wagę. Nasze rozwiązanie? Wstawki z włókien węglowych na przodzie foki, tworząc sztywną, kierunkową platformę, która zapobiega wciskaniu się śniegu i przedłuża żywotność foki.

MINIMIST UNIVERSAL

Bazując na zaletach ALPINIST+, MINIMIST Universal to najlżejsza, najbardziej kompaktowa nylonowa foka na świecie, łączaca w sobie wszechstronność i wytrzymałość.

1 Przedmioty
Nowy produkt
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.