• Wyprzedaż!
  • -160,00 zł
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Grip 100,...
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Grip 100,...
Foki SkiTour G3 Alpinist+ Grip 100,...

Foki SkiTour G3 Alpinist+ Grip 100, 115, 130, 145 mm (Nowa)

6637
Dostępne
559,00 zł 719,00 zł -160,00 zł
Brutto

G3 Alpinist+ Grip

Szerokość
Długość

UNIVERSAL image

Jako lider na rynku producentów fok, skupiamy się na pełnej, różnorodnej ofercie, tak by każdy narciarz, w każdych warunkach, w każdym miejscu na świecie, mógł wybrać idealną dla siebie fokę. Każda nasza decyzja ma na celu umożliwienia narciarzowi poszerzenie jego możliwości w górach. G3 używa najlepszej jakości nylonu, moheru i innych syntetycznych materiałów, by dostarczyć odpowiedniego rozwiązania każdemu narciarzowi na każde warunki. Uniwersalny nylonowy materiał jest wytrzymały i wszechstronny. Optymalny balans trzymania, poślizgu, wagi i wytrzymałości.

GRIP 

Maksymalne trzymanie i tarcie, idealne na strome, oblodzone podejścia. Wytrzymały i wszechstronny nylonowy materiał.

GLIDE

Wszechstronna foka, stworzona  z myślą o suchych i zimnych warunkach. 70 % moheru i 30% nylonu dla zwiększenia wytrzymałości. Dodatkowo impregnowana. 

SPEED

Nasza najszybsza foka, najlepsza na suche i zimne warunki. 100% moher z dodatkową impregnacją, zapewnia dobry poślizg i większą szybkość poruszania się w górach.

WYJĄTKOWE ZACZEPY

Innowacyjne, opatentowane uchwyty w fokach G3 tworzą lekkie, solidne i pewne połączenie z twoimi nartami czy deską. Każdy model fok G3 posiada samo dopasowujące się zaczepy, dające pewne, lekkie połączenie z każdym kształtem narty. Niskoprofilowe, tylne zaczepy fok G3 czynią zakładanie i ściąganie fok szybkim i prostym. Zatrzask nie przemieszcza się na narcie czy desce i umożliwia niewielkie regulacje.

ALPINIST+

Skąd bierze się dobre trzymanie?
To jedno z tych pytań, które bez końca sobie zadajemy, starając się zmienić status quo naszych projektów. Pokrycie foką całej powierzchni ślizgu tworzy niepotrzebny ciężar. Większość trzymania powstaje w obszarze pod wiązaniem, podczas gdy materiał na przodzie i z tyłu narty tworzy niepotrzebne opory. Odkrywając ślizg i używając odpowiednich materiałów, może w znaczący sposób poprawić poślizg i wydajność bez pogorszenia trzymania przez fokę.
Koniec z wbijaniem się śniegu!
Sztywny materiał na przodzie foki Alpinist+ tworzy sztywną platformę, która zatrzymuje śnieg przed wbijaniem się pod fokę i przedłuża życie powierzchni adhezyjnej.
2 Przedmioty
Nowy produkt
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.