• Wyprzedaż!
  • -200,00 zł
Foki SkiTour G3 Minimist Glide 100,...
Foki SkiTour G3 Minimist Glide 100,...
Foki SkiTour G3 Minimist Glide 100,...

Foki SkiTour G3 Minimist Glide 100, 115, 130 mm (Nowe)

6640
Ostatnie sztuki w magazynie
599,00 zł 799,00 zł -200,00 zł
Brutto

G3 Minimist Glide

Szerokość
Długość

imageW fokach MINIMIST udało się obniżyć wagę, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, używanych w innych sportach. Efektem jest foka, która

spełnia najwyższe wymagania w stosunku do wagi i możliwości. Każda z fok MINIMIST jest do 30% lżejsza niż cokolwiek proponowanego w tej klasie przez konkurencję.

Foki minimist można złożyć tak, by zmieściły się w kieszeni twojej kurtki. Nisko  objętościowy materiał oraz minimalistyczne uchwyty umożliwiające ich zwinięcie w niewielką rolkę, przez co niezajmującą miejsca w plecaku.

Projektując MINIMIST, nie  chcieliśmy rezygnować z dotychczasowych osiągnięć tylko po to, by obniżyć wagę. Nasze rozwiązanie? Wstawki z włókien węglowych na przodzie foki, tworząc sztywną, kierunkową platformę, która zapobiega wciskaniu się śniegu i przedłuża żywotność foki.

MINIMIST UNIVERSAL

Bazując na zaletach ALPINIST+, MINIMIST Universal to najlżejsza, najbardziej kompaktowa nylonowa foka na świecie, łączaca w sobie wszechstronność i wytrzymałość.

MINIMIST GLIDE

Stworzone z myślą o wygodzie użytkowania, łączące 70% moheru i 30% nylonu foki MINIMIST Glide to realizacja wszystkiego, czego narciarze oczekują od foki. To najlżejsza, najbardziej kompaktowa mixowa foka na świecie.

MINIMIST SPEED

W 100% moherowa, to najlżejsza, najszybsza i najbardziej kompaktowa foka na rynku.

1 Przedmioty
Nowy produkt
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.