• -500,00 zł
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...
Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK +...

Narty VOLKL RACETIGER SC BLACK + MARKER VMOTION 12 (używane)

3233
Wyprzedane
1 499,00 zł 1 999,00 zł -500,00 zł
Brutto

Narty  VOLKL RACETIGER SC BLACK 170cm + MARKER VMOTION 12 (używane)

Narty  VOLKL RACETIGER SC BLACK 170cm + MARKER VMOTION 12 (używane) w bdb stanie , ślizgi równe , krawędzie około 90%

Linia Racetiger to owoc współpracy z najlepszymi zawodnikami świata, to żywa legenda stoków narciarskich! Jest to kontynuacja znakomitej linii, ale w sezonie 19/20 Racetiger SC zyskują system UVO 3D oraz 3D Glass! 

 

Jeśli poszukujesz wszechstronnych, nowoczesnych nart do krótkich i średnich skrętów, które najlepiej sprawdzą się na przygotowanych trasach – to właśnie je znalazłeś! Szybka, stabilna, zapewniająca doskonały przekaz energii, perfekcyjną kontrolę oraz optymalne trzymanie krawędzi w każdych warunkach. Konstrukcja wyposażona w nowy, efektywny system tłumienia drgań UVO 3D, Profil Tip Rocker. Poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany to gwarancja łatwiejszego sterowanie, przy zachowaniu swojej stabilności i dynamiki. Wyposażone w nowe wiązania vMotion z funkcją Grip Walk, które dosztywniają narty w środkowej części co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbiciu, ale co ważniejsze, nowa konstrukcja płyty daje pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Idealna kompozycja wszystkich parametrów nart jest gwarancją najlepszego sprzętu na którym zawsze możesz polegać.

 

Rocker: TIP ROCKER

ROCKER to konstrukcja, która na dobre zagościła już w budowie nart. Połączenie łatwości skrętu narty krótkiej i stabilności narty długiej to prawdziwa rewolucja w konstrukcji sprzętu narciarskiego. Jazda na nartach jeszcze nigdy nie była TAKĄ przyjemnością!

 

csm_Voelkl-FULL_SENSOR_Woodcore_800c16b34b.jpg

Rdzeń: FULL SENSOR WOODCORE

W konstrukcji full sensor woodcore zastosowano twardsze drewno liściaste w obszarze wiązań, ale - w przeciwieństwie do speedwall woodcore - pod śrubami i w strefach zewnętrznych znajduje się drewno lżejsze. Nadaje to nartom bardzo sportowy i zwinny charakter, szczególnie nadaje się dla młodzieży i freeriderów.

 

TECHNOLOGIE: 

  

UVO 3D - pierwszy niezależnie poruszający się tłumik drgań, który stosuje najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować drganie dziobów nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych.

3D.GLASS - to najnowszy pomysł inżynierów Völkla na usztywnienie nart kategorii all mountain. Wzmocnienie nart trójwymiarową warstwą włókna szklanego wzdłuż całej długości oraz szerokości deski - również nad krawędziami. 

POWERED BY STEEL 

Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

 

FULL SIDEWALL 

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

 

ŚLIZG BASE P-TEX 2100 - spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

 

 

PARAMETRY: 

170cm 123 - 0 - 103mm 13,9 radius
Promień
13,9 m
Talia
123/70/103
Długość
170 cm
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.