• -600,00 zł
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...
Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm...

Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm (używane)

8015
Ostatnie sztuki w magazynie
699,00 zł 1 299,00 zł -600,00 zł
Brutto

Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm (używane)

Narty VOLKL RACETIGER GS UVO 175 cm (używane) 

Narty w bardzo dobrym stanie, posiadają normalne ślady użytkowania. Wiązania Marker Motion (4-12 DIN), przesuwny przód i tył. 

Krawędzie grube, pozostało około 80-90%

Narty VOLKL RACETIGER GS - nowy model gigantki do amatorskiej jazdy, którzy są wymagający pod względem sprzętu. Technologia 3D GLASS sprawia, że narty są bardziej sprężyste i lepiej się trzymają nawierzchni.

Natomiast tłumik UVO.3D sprawia, że dziób narty jest bardziej stabilny, co przekłada się na prowadzenie narty. Wykorzystane technologie zapewniają komfort na stoku i sprawiają, że jazda na nartach jest przyjemna i bezpieczne.

Zapewnia to między innymi technologia 3D GLASS, dzięki której wnętrze narty wyposażone jest w dodatkową warstwę z włókna węglowego. Dodatkowo narty posiadają wiązania Rmotion 2.0 z funkcją Grip Walk, dzięki czemu ich zakładane i zdejmowanie jest proste. Co więcej, ma to również wpływ na stabilność i pewność położenia nóg.

- UVO - Ultimate Vibration Object : jest pierwszą technologią tłumiącą wibracje w 360 stopniach. Drgania powstają podczas interakcji nart ze śniegiem. Sprawia to, że dziób nart zaczyna się poruszać we wszystkich kierunkach. Technologia UVO 3D dostarcza sprawdzoną redukcję tych wibracji, dla spokojniejszej jazdy. Zasadnicza różnica między innymi systemami tłumienia, a UVO 3D przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Pomaga to w stabilności, manewrowości i poczuciu płynności jazdy.

- Rocker : Konstrukcja Rocker stała się podstawą wszystkich rodzajów narciarstwa. Budowa ta pozwala na zoptymalizowanie długości styku krawędzi ze śniegiem, co pozwala na dynamiczniejszą i stabilniejszą jazdę, a przede wszystkim możliwość łatwych skrętów.

- 3D.GLASS : Technologia 3D GLASS polega na wzmocnieniu nart typu All Mountaiun. Jest to nowatorski pomysł inżynierów Völkla. Technologia 3D GLASS polega na usztywnianiu narty za pomocą odpowiedniego wzmacniania wzdłuż oraz wszerz całej narty. Jest tam umieszczona trójwymiarowa warstwa włókna węglowego. Dzięki temu jest lepsza reakcja skrętu narty, jak również więcej energii przekazywanej jest na krawędź narty.

- Speedwall Multilayer Woodcore : Speedwall Multilayer Woodcore to technologia, która wykorzystuje dwa rodzaje drewna. Twardsze drewno, najczęściej to element z drzew liściastych, umieszczone jest przy ściankach bocznych. Dzięki temu daje lepszą przyczepność oraz przenosi więcej mocy. Natomiast wewnętrzną warstwą rdzenia jest wykonana z miękkiego i bardziej elastycznego drewna. Takie połączenie daje większą stabilności narty przy jednoczesnym maksymalnym kontrolowaniu jej w czasie jazdy.

- Powered By Titanium : Dzięki tytanalu, jazda na nartach jest bardzo dynamiczna i płynna. W szczególności zwolenniki agresywnego i szybkiego stylu jazdy mają pożytek z atutów tej konstrukcji.

- Full Sidewall : Mocny i bezpośredni transfer siły z pełnej długości Sidewalla.

Promień
17,9 m
Talia
98-70-116
Długość
175 cm
1 Przedmiot
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.