• -400,00 zł
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...
Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175...

Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175 cm (używane)

8029
Dostępne
1 199,00 zł 1 599,00 zł -400,00 zł
Brutto

Narty Volkl RACETIGER GS UVO 3D 175 cm (używane) 

NARTY GIGANTOWE VOLKL RACETIGER GS UVO Z WIĄZANIAMI NARCIARSKIMI RMOTION2 12 (4-12 DIN) z GRIP WALK Z SEZONU NARCIARSKIEGO 2020 W BARDZO DOBRYM STANIE, POSIADAJĄ NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA. ŚLIZGI I KRAWĘDZIE W BARDZO DOBRYM STANIE. KRAWĘDZI POZOSTAŁO OKOŁO 80%.

Z przyjemnością przedstawiamy Wam najlepsze tym razem narty gigantowe w historii Völkla! gigantki o najwyższych osiągach i możliwościach maksymalnych na stoku. 

Ich innowacyjność i nowoczesny design wzbudzają ogromne zainteresowanie zaawansowanych narciarzy, żądnych wysokich prędkości i zakreślania długich łuków przy wysokiej dynamice skrętu.

Narty Racetiger GS UVO to najwyższy model na sezon 2020 z grupy Race o preferencji skrętu gigantowego i zwycięzca austriackiego World Ski Test. Racetiger’y zadedykowane są zaawansowanym narciarzom szukających sztywnej i agresywnej narty o dłuższym promieniu skrętu.

SYSTEM TŁUMIENIA DRGAŃ - UVO 3D

W precyzji prowadzenia bardzo ważną rolę odgrywa technologia UVO – czyli Ultimate Vibration Object

Zadaniem tego systemu jest tłumienie drgań, dzięki czemu narty stają się stabilniejsze podczas dużych prędkości i można nimi łatwiej sterować. Wszystko za sprawą przemieszczającego się elementu (umieszczonego przy dziobach nart, gdzie są one najbardziej narażone na wibracje), który tłumi drgania wielokierunkowo:

1. poziome tłumienie – co daje zwiększenie docisku dzioba narty oraz szybszą i bardziej precyzyjną jazdę.

2. wzmocniony system pionowego tłumienia – znacznie zredukowane wibracje oraz nowy poziom niezawodności w czasie jazdy na krawędzi.

KONSTRUKCJA Z RDZENIEM DREWNIANYM - SPEEDWALL MULTI LAYER WOODCORE OD VOLKL’a

Narty slalomowe Racetiger GS zostały wykonane w oparciu o konstrukcję Sandwitch’ową - nowoczesna konstrukcja z pionowo laminowanym drewnianym rdzeniem od góry oraz dołu ściśnięte tytanowymi warstwami dosztywniającymi.

Tego typu ułożenie poszczególnych warstw gwarantuje większą kontrolę i precyzyjniejszy przekaz sił sterujących nadając narcie wyścigowego charakteru.

Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty. Odpowiada on za precyzyjny przekaz sił sterujących, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także zapewnia maksymalną kontrolę.

.

.

3D GLASS - WŁÓKNO SZKLANE W NARTACH RACETIGER GS

Włókno szklane w nartach Racetiger GS zapewnia odpowiedni balans pomiędzy sprężystością a sztywnością.

Zupełnie nowym rozwiązaniem jest 3D.Glass -technologiczne rozwiązanie, w którym warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają

poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

.

.

WARSTWY DOSZTYWNIAJĄCE NARTY RACETIGER - POWERED BY TITANIUM

Dopełniając ideału prowadzenia, w celu osiągnięcia maksymalnej dynamiki jazdy,

Dla fantastycznego trzymania krawędzi, wysokiej precyzji sterowania w konstrukcji Racetigerów nie mogło zabraknąć technologii Powered by Titanium.

To kolejne wzmocnienia narty dwiema dodatkowymi warstwami tytanu umieszczonymi powyżej i poniżej drewnianego rdzenia.

Konstrukcja gwarantujące optymalny Flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

Całe wnętrze narty odznacza się doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

.

PROFIL NARTY Z 10% ROCKEREM – TIP ROCKER

W kolekcji zimowej 2020, Volkl w swoich nartach slalomowych stawia na profil z rockerem - Tip Rocker – Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że łatwiej inicjują skręt, umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber daje bardzo dynamiczne odbicie dzięki wysokiej sprężystości, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Profil z rockerem na wysokości dziobów oraz z camberem w strefie pod wiązaniem, umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym stabilnym trzymaniu krawędzi, na zdecydowanie twardym i zbitym śniegu.

.

Promień
18,3 m
Talia
114-69-97
Długość
175 cm
2 Przedmioty
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.