• -500,00 zł
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...
Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm...

Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm (używane)

7993
Wyprzedane
1 499,00 zł 1 999,00 zł -500,00 zł
Brutto

Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm (używane)

Narty ATOMIC REDSTER GS G9 183cm (używane) w stanie bardzo dobrym , krawędzie ładne , grube , pozostalo jeszcze około 90%

Opis produktu

Servotec ma za zadanie wspomagać narciarza podczas szybkich zjazdów. Bo czymże jest Servotec? Servotec jest jak wspomaganie kierownicy w twoim aucie, konstrukcyjnie to stalowy pręt charakteryzujący się dużą sprężystością, w połączeniu z elastometrem, sprawia, że gdy dosiadasz tych dwóch czerwonych desek jesteś zwinniejszy na zakrętach jednocześnie będąc bardziej stabilnym na zjazdach. Dodatkowo wierzchnia warstwa laminatu pokrywająca nartę to Ultra Titanium Powered (wcześniej używana jedynie do budowania nart zawodniczych) jej zastosowanie w narcie ma spowodować mniejsze tłumienie drgań oraz trzymanie krawędzi.

Niezależnie czy masz ochotę na szybki zjazd po trasie czy zabawę stylem carvingowym, połączenie wszystkich wspomnianych technologii pozwoli maksymalnie wykorzystać możliwości narty Redster G9.

Narta posiada Full Sidewall na całej swej długości po to aby jeszcze precyzyjniej móc panować nad deskami. Specjalna geometria High-Speed Sidecut, która jest niczym innym jak odrobinę mniejszym taliowaniem, pozwala właścicielowi czerwonego Redstera G9 lepiej wchodzić w zakręty przy dużej prędkości, jednocześnie nie powodując utraty panowania nad nartą. Zastosowanie Full Sidewall’a gwarantuje, że każdy nacisk na nartę zostanie bezpośrednio przekazany na jej krawędź, co podnosi skuteczność trzymania na oblodzonej powierzchni.

CECHY NART ATOMIC REDSTER G9 SERVOTEC 2020:

Narty posiadają też rdzeń Power Woodcore z wzmocnione tytanem - Titanium Powered.

Narty Atomic Redster G9 Servotec wyposażyliśmy we wszystkie wiodące technologie z linii World Cup. Servotec zapewnia wydajne tłumienie drgań, zabójcze przyspieszenie i łatwe zapoczątkowanie skrętu. Tę technologiczną nowinkę Atomic wzbogacił o dodające dynamiki ścianki boczne Full Sidewall na całej długości narty, oraz pełny Active Camber zapewniający mocne trzymanie krawędzi i ochronę przed łapaniem krawędzi, co z kolei przekłada się na łatwość, szybkość i precyzję skręcania na twardym śniegu. Redster G9 Servotec to doskonałe narty do szybkiej jazdy dłuższym skrętem po przygotowanej trasie. 

Konstrukcja narty to ochrzczony przez nas nazwą klasyczny "ABR" - czyli absolutny brak rockera, tylko czysty camber - to mówi samo za siebie. To narta dla wymiataczy, którzy nie potrzebują taryfy ulgowej. 

7438134_2021_11_23_10_29_441108182493.jpeg

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i dwarde trasy. Długi promień pomaga wycinać gładkie, podkręcone łuki, a rdzeń Power Woodcore z tytanowymi wkładkami gwarantuje stabilność. Wyjątkowo szybkie, precyzyjne i łatwe w obsłudze – czy jesteś gotowy na podbój stok?

Deski Redster G9 Servotec to nie tylko doskonałe narty gigantowe. Ich zaletą jest wysokiej jakości konstrukcja:

 

Servotec

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Pucharu Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Technologia Servotec w nartach Redster Atomic G9 2018

Ultra Titanium Powered
Narty wykonane w tej technologii posiadają aż 0,6 mm warstwy laminatu umieszczoną nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

Titanium Powered w nartach Redster Atomic G9 Servotec 2018

 

Structured Top Sheet
Wierzch NANO TPU - strukturalna powierzchnia narty dla dodatkowej trwałości czyni tę nartę gotową do wytrzymywania eksploatacji zarówno przez klienta indywidualnego jak i wypożyczalnie.

Structured Top Sheet, trwałe pokrycie laminatem w nartach Redster Atomic G9 Servotec 2018

 

Wyprodukowano w Austrii
Model G9 został zaprojektowany oraz ręcznie wykonany w Austrii. Świadczy to o jakości oraz klasie produktu, gdyż fabryki Atomic znajdujące sie w Austrii słyn z niezwykłej precyzji oraz staranności przy tworzeniu nart.

Made in Austria - narty Redster Atomic G9 Servotec 2018

 

Full Sidewall
Pełny sidewall biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

Full Sidewall w nartach Redster Atomic G9 Servotec 2018

WIĄZANIA ATOMIC X 12 TL GW 2020

Wiązanie Atomic X 12 TL GW to idealna propozycja dla osób, które oczekują profesjonalnych osiągów i możliwości dopasowania bez użycia narzędzi. Model X 12 TL GW z technologią Full Flex zapewnia idealne przenoszenie siły i wyjątkową kontrolę nad nartami, a przede – niesamowite prędkości i łatwe dopasowanie bez konieczności używania narzędzi. To świetny wybór, w grupie rece, X12 TL GW można bez problemu ustawić i wyregulować całkowicie samemu. 

RÓŻNICE POMIĘDZY MODELEM REDSTER G9 2020, A WCZEŚNIEJSZYMI ROCZNIKAMI TYCH NART:

 

Czym różni się zatem model nart Atomic Redster G9 2020 od modelu z poprzedniego roku - czyli Atomic Redster S9 2019 ?

Jakie zmiany technologiczne, jakie różnice są w tych 2 modelach nart ?

Co nowego pojawiło się w konstrukcji nart Atomic Redster S9 2020 ?

Są 3 podstawowe i istotne zmiany:

  • Zmienie uległa technologia wpływająca na usztywnienie rdzenia nart - a więc Powered Titanium zastąpiono nowszym rozwiązaniem jakim jest Ultra Powered Titanium. W  nowych nartach  Atomic Redster S9 2020 mamy do czynienia z warstwą tytanową o grubości 0,6mm, natomiast w modelach wcześniejszych grubość ta wynosi 0,4 mm.
  • Wiązania sprzedawane w secie z nartami Redster S9 2020 są już kompatybilne z systemem Grip Walk . Poprzednie modele wiązań sprzedawanych wraz z tymi nartami,  czyli X 14 TL i X 12 TL nie były przystosowane do butów z podeszwą Grip Walk.
  • Metamorfozie uległ laminat i grafika oraz design w nartach Redster S9 2020.
Promień
19,4 m
Talia
68 mm
Długość
183 cm
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.