• Wyprzedaż!
  • -300,00 zł
Kurtka rowerowa SUGOI RPM JACKET
Kurtka rowerowa SUGOI RPM JACKET

Kurtka rowerowa SUGOI RPM JACKET

6082
Ostatnie sztuki w magazynie
299,00 zł 599,00 zł -300,00 zł
Brutto

SUGOI RPM JACKET - Matador

Kolor
Rozmiar

Hej, na zewnątrz pada deszcz… wciąż myślisz o przejażdżce? Niektórzy mogą myśleć, że jesteś szalony. Ale przy odpowiedniej ochronie przed żywiołami nie jest to taka wielka sprawa. Kurtka RPM Sugoi zapewnia odpowiednią ochronę. Wodoodporna i oddychająca to wymarzona kombinacja sprzętu, niestety w praktyce te dwa elementy prawie się wykluczają. Prawdziwe wodoodporne rzeczy nie oddychają, podczas gdy prawdziwie oddychające rzeczy nie są odporne na wodę. To trudne równanie, którego praktycznie nie da się rozwiązać.
Kurtka RPM Sugoi ma wyjątkową wodoodporność, ponieważ cała zewnętrzna powierzchnia składa się z HydraShield, wykonanego z tkaniny zewnętrznej powłoki zawierającej powłokę DWR. Uszczelniono również wszystkie miejsca, w których może się zakraść woda, z całkowicie wodoodpornym zamkiem i wodoodpornymi szwami. Tylny dół pozostaje na swoim miejscu, a kołnierz z mikropolaru na wzór żółwia zabezpiecza szyję, dając swobodę ruchów. Innymi słowy, woda nie dostaje się do środka. Po stronie oddychania równania RPM stosuje kilka różnych podejść, aby pozwolić na ujście potu i ciepła, jedna to strategia tkaninowa, a druga to element projektu.

Rozmiar
M
1 Przedmiot
Nowy produkt
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównanych

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.